Adil inşaat, sektöründeki öncü rolünü, hizmetindeki kalitesinin yanı sıra teknolojiye yaptığı yatırımlarla da kazanmıştır.

Büyük inşaat sahalarında, onlarca araçtan oluşan kamyon ve beton pompaları sektöre hizmet veriyor olsa da, özellikle şehir içlerinde bu araçların giremeyeceği yerlerde de hazır betona ihtiyaç duyulmakta.

Adil İnşaat, bu ihtiyacı karşılamak için tüm tasarımını kendi bünyesinde oluşturduğu “Mini Hazır Beton Pompa Aracı” nı kullanmaktadır.

80 mm lik bir borunun girebileceği her yere ulaşabilen bu sızdırmaz ve esnek borular sayesinde, beton dökme işi, çok temiz bir şekilde yapılmaktadır. Hatta bir halının bile üzerinden geçirilerek yapılan transfer geride hiçbir kalıntı bırakmaz.

Saatte ortalama 50 m³ beton dökebilme özelliğine sahip olan araç, 3’er metrelik elastik borular sayesinde, dikeyde 120 m yatayda 300 m mesafeye kadar her tür eğim ve kıvrımda beton dökebilmektedir.

Mini hazır beton pompa aracı; bina güçlendirme, tadilat, şap betonu, bina içi hazır beton,hafif beton, yeşil beton, visco beton ve diğer hazır betonun ihtiyaç duyulduğu her alanda, yüksek kaliteli ve uzun ömürlü beton dökebilmektedir.